Канада продовжила програму CUAET для українців

Міністерство імміграції, біженців та громадянства Канади оголосило про продовження дії Канадсько-українського дозволу на екстрені поїздки (CUAET). 

Кінцевий термін подачі заяв на візу продовжили з 31 березня до 15 липня 2023 року.

 

Згідно із рішенням, для українців, які вирушать в Канаду за цією програмою, діятимуть такі терміни:

  • до 15 липня 2023 року українці та члени їхніх сімей зможуть безплатно подавати документи на отримання візи CUAET;

  • 31 березня 2024 року – кінцева дата в'їзду до Канади із візою CUAET;

  • до 31 березня 2024 року ті, хто вже перебувають у Канаді з візою CUAET, зможуть безкоштовно продовжити або скорегувати свій тимчасовий статус;

  • до 31 березня 2025 року залишаться доступними для всіх українців та членів їхніх родин послуги з поселення, які зазвичай надаються для постійних мешканців Канади.

В уряді Канади також нагадують, що українські біженці продовжать отримувати одноразову фінансову допомогу, а також доступ до екстреного житла терміном до 2 тижнів, якщо це необхідно, після прибуття до Канади.

Що треба знати про CUAET

Копіювати посилання

Ця програма надає українцям та їхнім найближчим родичам будь-якої національності можливість залишитися в Канаді як тимчасові резиденти на термін до 3 років.

Вони мають право на безкоштовний дозвіл на роботу або навчання, що дає їм можливість влаштуватися на роботу майже до будь-якого канадського роботодавця або зареєструватися в освітній програмі в Канаді.

За офіційними даними, програмою CUAET скористались понад 616 тисяч біженців з України.