Нова Зеландія продовжила "спеціальну українську візу" ще на рік

Нова Зеландія  оголосила про продовження "спеціальної української візи" ще на рік. Уряд також продовжив період поїздки з дев'яти до 12 місяців для майбутніх заявників. 

У заяві міністра імміграції Майкла Вуда йдеться, що згідно з рішенням уряду пільгу для українців тепер продовжено до середини березня 2024 року.

«Ми визнаємо вплив конфлікту в Україні на її народ, а також зусилля новозеландського українського співтовариства щодо підтримки членів своїх сімей», - сказав Вуд.

«Спеціальна українська віза мала бути закритою для нових зацікавлених 15 березня 2023 року, проте, враховуючи, що конфлікт триває, доречно, щоб Нова Зеландія продовжувала вирішувати цей шлях для сімей українців у Новій Зеландії», - додав він.

Уряд також продовжив період поїздки з дев'яти до 12 місяців для майбутніх заявників.

У заяві також йдеться, що уряд вирішив продовжити відміну імміграційних зборів для українських заявників, щоб переконатися, що імміграційні витрати не є перешкодою для осіб, які мають на це право.

Власники спеціальної візи в Україну також мають доступ до державної охорони здоров'я та їхні діти можуть відвідувати школу як домашні учні, а дорослі можуть відвідувати безкоштовні уроки англійської мови в країні.