Словаччина відчинила всі двері!
Будьте як вдома
Копіювати посилання![](https://storage.googleapis.com/helpuradio/ukrainian-colors-flag-wave-independence-yellow-blue-stripes-background-illustration-abstract-3d-render.inbox800x450.jpg)
Всі без винятку громадяни України можуть вїхати в Словаччину навіть без біометричного паспорту. Якщо кордон пересікається з дітками, то бажано мати при собі принаймі свідоцтво про народження. Особам без дійсного паспорта рекомендовано предявити наступні документи: посвідчення водія, посвідку на проживання. У даній ситуації дозволено перевозити тварин без жодних документів! Якщо Ви маєте дійсний біометричний паспорт, то можете перебувати в країні до 90 днів.