Смаколик-новинка!
Гастрономічний курс для українських студентів у Парижі!
![](https://storage.googleapis.com/helpuradio/dreamstime-l-178966125.inbox800x450.jpg)
Одна з найстаріших кулінарних шкіл Парижа L'École de Paris des Métiers de la Table запустила спеціальний гастрономічний курс для українців. Експериментальний варіант, створений на знак солідарності з Україною та підтримки тих українців, які вимушено залишили свої домівки через вторгнення росії. Навчання розвивається за п'ятьма напрямками: пекарня, кондитерська, шоколад, готель, кейтеринг. Курс триватиме півроку і включає стажування на одному з підприємств. Українських студентів вже набрали на гастрономічний курс і вони вже почали вчитися. Що відомо про студіювання?? Під час навчання українські студенти вивчають особливості роботи у типових французьких крамницях, де реалізується хліб, випічка, десерти, шоколад; основні страви.
Здобудуть практичні навички у професійних лабораторіях під пильним супроводом досвідчених шефів. Ознайомляться з харчовими професіями. А ще отримають теоретичні знання про систему працевлаштування у Франції. Мерсі та приємного апетиту!!