Транспортний бонус в Італії

Українці, які наразі перебувають в Італії, можуть претендувати на отримання спеціального бонусу Transport Bonus. 

Що таке Transport Bonus 2023 в Італії?

Копіювати посилання

Транспортний бонус - це бонус у розмірі 60 євро доступний для придбання річного, місячного або багатомісячного абонементного квитка на місцевий, регіональний, міжобласний громадський транспорт або національний залізничний транспорт.Загалом на транспортний бонус 2023 виділено 100 мільйонів євро.

Хто може претендувати на транспортний бонус в Італії?

Копіювати посилання

Ваучер на відповідну допомогу можуть отримати студенти, працівники, пенсіонери та безробітні особи, дохід яких у 2022 році не перевищував 20 000 євро.

Ваучер є іменним і придатним для придбання річного або місячного абонемента протягом поточного місяця.Також можна запросити бонус онлайн на платформі та придбати абонемент фізично в касі пізніше, пред'явивши код, отриманий наприкінці процедури, у момент покупки.

Як подати заявку на отримання Transport Bonus?

Копіювати посилання

З 8 години ранку понеділка 17 квітня почала діяти цифрова платформа для запиту транспортного бонусу на 2023 рік.Запит можна зробити на сайті - https://bonustrasporti.lavoro.gov.it/.

Для того, щоб отримати доступ, ви повинні мати цифрову ідентифікацію SPID (система управління цифровою ідентифікацією громадян та підприємств) або електронну ідентифікаційну картку CIE та вказати податковий код.