Україномовний аудіогід
У Копенгагені запустили україномовний аудіогід.
![](https://storage.googleapis.com/helpuradio/dreamstime-l-244577920.inbox800x450.jpg)
Це вже другий аудіогід українською мовою у Данії та загалом це 59-й український аудіогід у музеях і визначних пам'ятках світу.Український безкоштовний iOS-додаток для пошуку та оренди квартир Bird виходить на польський ринок і запускається у Варшаві.
Екскурсію українською мовою можна прослухати в Музеї національної історії в замку Фресборі.