Українські біженці отримають спеціальні банківські картки у Франції

Нововведення для українців у Франції. Новоприбулим видаватимуться спеціальні банківські картки з грошима.

Для українських біженців у Франції хочуть запустити нову програму допомоги. А саме  планують видавати спеціальні картки з грошима на рахунку. Французький стартап банківських послуг Welcome.Place уклав угоду з фінськими PayTechs Enfuce та Epassi, а також з платіжним світовим гігантом Visa, щоб запустити карти для біженців, які прибувають до Франції, переважно українців.

Люди, які прибуватимуть до Франції у статусі біженця чи іммігранта, отримають “Привітальний пакет” з карткою Visa, на якій попередньо будуть зараховані кошти для полегшення витрат на ряд товарів та послуг протягом перших тижнів їхнього перебування у Франції.

Програма зможе віддалено встановлювати повний контроль над витратами на кожній карті, включаючи те, де і як її можна використовувати, з повним відстеженням та моніторингом витрачання грошей.

Пілотний проєкт планують завершити цього року, а потім, ймовірно, буде підписано більший контракт, щоб розширити масштаби карткової програми для обслуговування більшої кількості біженців.

Зазначається, що з початку повномасштабної війни до Франції приїхало близько 120 тисяч українських громадян.