Укрпошта знизила тарифи на доставку в Литву, Латвію та Естонію

Укрпошта знизила тарифи на доставку в Литву, Латвію та Естонію через велику кількість українців у цих країнах.

Копіювати посилання

Укрпошта знизила тарифи на доставку в Литву, Латвію та Естонію через велику кількість українців у цих країнах.

Зокрема вартість відправлення дрібних пакетів знизили на 25-35% залежно від їхньої ваги, а великих посилок – на 35-45%.

Оформити відправлення можна у поштових відділеннях Укрпошти та в особистому онлайн-кабінеті, а також за допомогою мобільного застосунку Укрпошти. Крім того, оформлюючи відправлення онлайн, кожен клієнт додатково отримує знижку – 3%.

Із 1 січня 2023 року прес-служба головного українського поштового оператора Укрпошти повідомила про зниження вартості своїх тарифів на пересилання посилок із України в Польщу на 75%.

Нагадаємо, що із 11 березня по 30 червня 2022 року Укрпошта вже проводила акційну програму «Посилка з домівки», у рамках якої українці, які залишилися в Україні, могли вислати своїм близьким та друзям, котрі через війну виїхали до Польщі, особисті речі зі знижкою в 70%. Як зазначається на сайті оператора, за період акції Укрпошта доставила в Польщу 502 тонни відправлень.

Зверніть увагу, що здешевшання поштових розцінок Укрпошти в 4 рази порівняно з поточною вартістю доставки відправлень із України в Польщу та нові пільгові тарифи стосуються посилок, які відсилаються на умовах EMS (Express Mail Service).