В Австрії спростили умови працевлаштування для українців

Українці, які знайшли прихисток в Австрії отримають полегшений доступ до австрійського ринку праці. 

Відповідне рішення було прийнято Національною радою Австрії. 

"У майбутньому власники картки переміщеної особи зможуть без дозволу влаштовуватися на будь-яку роботу в Австрії", - йдеться у повідомленні.

Крім того, більше не буде необхідною попередня перевірка заробітної плати та умов праці, що вимагається наразі у випадку українських переселенців.

Також, парламент полегшив у двох сферах доступ до так званої червоно-біло-червоної карти, яка по-суті надає робочу візу. Так, регулярні сезонні мігранти в майбутньому для її отримання повинні будуть підтвердити знання німецької мови на рівні А1, а не А2. Крім того, для кваліфікованих працівників дефіцитних професій і засновників стартапів знання французької, іспанської та боснійсько-хорватсько-сербської мов на рівні B1 також буде враховуватися в каталозі з п'ятьма балами.

За таке рішення проголосували депутати Австрійської народної партії та "Зелених", які входять до урядової коаліції, а також опозиційна ліберальна партія NEOS. Дві інші опозиційні партії – Соціал-демократична партія Австрії та крайнє права Австрійська партія свободи – не голосували за зміни.