Вчитися?
Завжди!
![](https://storage.googleapis.com/helpuradio/dreamstime-l-117669145.inbox800x450.jpg)
Чому навчатися під час війни – хороша ідея?? Навчання допомагає долати стрес, відновлювати працездатність та конкурентоспроможність. Дозволяє опанувати критично важливі навички (як-от надати першу медичну допомогу), за допомогою яких можна давати раду самому собі, а також допомагати іншим. Підвищує інтелектуальний потенціал людини, яка навчається, а отже – і країни загалом. Допомагає залишитися затребуваним професіоналом, адже світ не стоїть на місці, хоча "в Україні час ніби зупинився". Має конкретний результат – курс чи програма навчання обмежені в часі, мають кінцеву точку та результат, який важливо бачити. Допомагає тримати в тонусі когнітивну функцію мозку й опосередковано розвивати навичку критичного мислення. Впкркд, до знань!