Виплати для українців у Хорватії

Українці, що отримали у Хорватії статус тимчасового захисту, мають право на одноразову фінансову допомогу.

Виплата надається на одну людину чи на сім’ю в розмірі від 330 євро до 460. Грошова допомога призначається після співбесіди, рішення про призначення фінансової допомоги залежить від того, чи має особа в Хорватії родичі, чи друзів, чи влаштована на роботу і який має рівень доходів.  

Як оформити фінансову допомогу українцям у Хорватії?

Копіювати посилання

Запит на одноразову фінансову допомогу можна подати черговому соціальному працівнику в Центрах прихистку та в закладах Колективного проживання. Якщо ви проживаєте у приватному житлі – заявку можна подати в Центрі соціального захисту населення та його відділеннях у Хорватії, їхні адреси можна знайти за цим посиланням

 Додаткову інформацію про виплати можна отримати за номером +385 99 399 7317 або написавши на електронну адресу ukrajina@mrosp.hr.

Яку ще допомогу можна отримати біженцям у Хорватії?

Копіювати посилання

Біженцям з України у Хорватії також надає допомогу Червоний Хрест. Ви можете отримати допомогу із їжею, одягом, ліками. Заявку можна оформити за посиланням. Також допомогу продуктами та іншими необхідними речами надає організація Карітас – їхні центри можна знайти біля кожного великого, католицького Костелу.