Забудькуватим і розсіяним пасажирам у Польщі доведеться платити штраф

Пасажири, які залишили свій багаж у варшавському метро, ​​автобусі, трамваї чи поїзді SKM, ризикують отримати штраф у розмірі 500 злотих

Правила набудуть чинності з 8 квітня

Копіювати посилання

Забудькуватим і розсіяним пасажирам у Польщі доведеться платити чималий штраф за залишений рюкзак чи сумку в громадському транспорті або на зупинці. Таку постанову прийняла Муніципальна рада Варшава.

Нові правила набудуть чинності уже з 8 квітня. І, порівняно з попередніми, буде кілька змін, які відповідають появі нових загроз, у тому числі потенційної терористичної загрози.

Так, пасажири, які залишили свій багаж у варшавському метро, ​​автобусі, трамваї чи поїзді SKM, ризикують отримати штраф у розмірі 500 злотих. Очікується, що нові правила змусять пасажирів уважніше стежити за своїми речами.

Якщо трапляється такий інцидент, то, відповідно до протоколу, потрібно викликати поліцію, а станцію метро закрити для пасажирів. Це призводить до перебоїв у русі поїздів та затримок у роботі метро.

Також буде заборонено викидати предмети із вагона або кидати їх на рейки. Це, як пояснює варшавська влада, "результат одного випадку, коли пасажир викинув невідомий предмет із вікна поїзда, що призвело до тривалої перерви у русі".